מרים לוי סלם את רוב שנות הקריירה שלה בילתה מרים סלם לוי בפריז, שם עיצבה בתי מלון ושגריריות. את הידע הרב והמקצועיות הביאה איתה ארצה לפני כעשור, ומאז היא מתמחה בעיצוב ללקוחות צרפתיים. שם מלאמייל Δ פרויקטים נוספים שם מלאטלפון Δ מעוניינים לשמוע עוד ממרים לוי סלם? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אדריכלים נוספים אירית פרייהייטר | מעצבת פניםאורנה ליסאור רבינוביץ' | מעצבת פניםמיה ביטון | הנדסאית אדריכלות ועיצוב פניםגילה שמיע זכאי | מעצבת פנים